Videonovērošana

Videonovērošana

Video novērošana ir kļuvis par neatņemamu mūsū dzīvē. Tagad nav iespējams iedomāties modernu pilsētu bez drošības sistēmam, tadam ka, video kamerās. Video novērošanas sistēmas strauji progresējusi pēdējo desmit gadu laikā, attēla kvalitāte ir palielinājas desmit reižu, pamatojoties uz video novērošanas sistēmam ir ieviestas dažādas tehnoloģijas, tadas ka, kustību noteikšana (ielaušana, robežas šķērsošanas vietas, uc), auto numuru atpazīšana (ANPR) , apmeklētāju skaitītājs, temperatūras karta (norādot, kur cilvēki, visvairāk bija), sejas identifikācija un daudzas citas sistēmas.

Videonovērošanas sistēmas jomā ir divi labakie ražotāji - Hikvision Digital Technology un Dahua Technology. Šie uzņēmumi aizņem vairāk nekā 80% no visas video novērošanas sistēmas tirgū. Hikvision un Dahua ir ne tikai pasaules lielākajie ražotāji, bet arī visvairāk attīstītie, ieviešot jaunas tehnoloģijas, strauji attīsta savu sortimentu un arī programmatūru.

Mūsu uzņēmums DIR.LV ir pilnvarots Hikvision un Dahua partneris , tāpēc mēs varam nodrošināt mūsu klientus ar vislabākiem cenam uz produkcīju, visplašāko sortimentu, un kas nav mazsvarīgs - tehnisko atbalstu un konsultācijas. Mēs esam arī uzstādītāji un varam rekomndēt jūms tieši tas kas jūms vajag. Mēs iesakām videonovērošanas sistēmas Hikvision un Dahua jo mēs esam pārliecināti, ka tas ir visaugstakas kvalitātes un daudzsološie ražotāji starp visiem pasaules ražotājiem.


Kategorijas

IP Video sistēmas
Turbo HD (TVI) sistēmas
HDCVI sistēmas
Wi-Fi (bezvadu) ip kameras
Analogas sistēmas
ANPR Kameras
Termiskās kameras
Mednieku video kameras
Aksesuāri
Cietie Diski